Maand archief

Afscheid groep 8

Gisteren hebben de ouders van gr. 8 een geweldige afscheidsdag georganiseerd voor hun kinderen en de leerkrachten. Genoten van de bijzondere ‘auto’ toertocht van Hans Hotter, bij het Wrakkenmuseum van de lunch, de brandweerauto rondrit van GJ, het spel Archery tag van Sports Events Terschelling, de vaartocht met rederij Noordgat en gesmuld van een heerlijke barbecue. Aansluitend hebben de kinderen opgetreden met hun wervelende RTL groep 8 programma met reclames, een shop-programma met Douwe Bob, ‘Wie ben ik’  door de leerkrachten en het kookprogramma met de wolkentaart!

Als laatste vond het officiële gedeelte plaats, de diploma uitreiking. Mooie woorden uitgesproken over de bevlogenheid van deze groep om dingen zelf aan te pakken en ideeën vorm te geven, dat is wat hen siert. Hiervoor hebben wij als leerkrachten de kinderen bedankt. Vandaag heeft groep 8 echt afscheid genomen van de Prinses Margrietschool, lopend door een erehaag gevormd door alle leerlingen van onze school.

We wensen Meike, Rubine, Nemi, Simon, Daan, Iris, Hidde, Mees, Wout, Jente en Jip alle goeds toe in de toekomst!

Deze diashow vereist JavaScript.

 

 

Nieuws per mail

Vul je mailadres in om in te schrijven voor e-mail alerts

Voeg je bij 394 andere abonnees

Contact

Prinses Margrietschool
Dennenweg 4
8881CJ West Terschelling
Tel.: 0562 - 79 80 04
e-mail sturen

Calender

april 2021

ma di wo do vr za zo
1
 • Gr. 7 verkeersexamen praktijk
2
 • Goede vrijdag alle kinderen vrij
3
4
 • Eerste Paasdag
5
 • Tweede Paasdag
6
 • Zwemmen 3/4
7
8
9
10
11
12
 • Natuurwijs 1/2/3
13
 • Zwemmen 3/4
14
 • Natuurwijs 4/5
15
16
17
18
19
20
 • IEP toets groep 8
 • Zwemmen 5/6
21
 • IEP toets groep 8
 • Jo Krul Bokaal roeiwedstrijd
22
 • Reserve datum roeien
23
24
25
26
 • Studiedag 6 alle kinderen vrij
27
 • Koningsdag alle kinderen vrij
28
29
30
 • Koningsspelen
 • Start meivakantie alle kinderen vrij